browser warning text

Tasuta raamatute laat "Raamat rahvale"

MTÜ Raamat Rahvale kutsub sind 23. septembril kell 11.00 Kultuurikatlasse toredale perepäevale, kust võid tasuta koju viia täpselt nii palju raamatuid, kui kanda jaksad!

Kust me saame raamatud, mida ära jagame? Need saad meile sina enne laata tasuta kodust ära tuua. Too oma kodus tolmu koguvad head ja armsad raamatud raamatukogumispäevadel meile, aitame neile uue kodu leida! Raamatuid kogume ka Kultuurikatlas, peasissepääsust u 50 meetrit mere pool, meie lemmikrestorani Korsten Armastus & Hea Toit sissepääsu juures. Saab autoga juurde sõita ja raamatud ära anda. Samuti on sel korral üleval kogumispunktid Rahva Raamatu neljas Tallinna kaupluses (Viru Keskuse, Rocca al Mare, Pärnu mnt ja Mustika Keskuse kaupluses).

NB! Paneme südamele, et võtame vastu vaid selliseid raamatuid, millele võiks veel lugemishuvilisi leiduda!

Raamatukogumispäevad:
20. september Rahva Raamatu neljas Tallinna kaupluses (Viru Keskuse, Rocca al Mare, Pärnu mnt ja Mustika Keskuse kaupluses)
21. september kell 16.00-20.00 Kultuurikatlas
22. september kell 11.00-16.00 Kultuurikatlas

Raamatukogumispäevadele toodud raamatud sorteerime ning paneme laadapäeval valitud kategooriate kaupa välja.

Väike osa raamatukogumispäevadele toodud raamatutest (u 100 raamatut) lähevad laadapäeval sümboolse summa eest ka müüki. Ostusumma läheb aga kohe vähiravifond Kingitud Elu annetuskasti, seega meie sellest tulu ei saa.

Laadal üle jäänud raamatuid pakume haiglatele, sotsiaalkeskustele jne. Teine osa läheb ümbertöötlemisse. Seega on teretulnud kõik sooviavaldused, kui keegi on huvitatud järele jäänud raamatutest.

Ka sel korral ootab külastajaid ees huvitav päevaprogramm – täpsem info tulemas.

Üritus on kõigile tasuta, kuid kutsume kõiki laadal osalejaid vähiravifondile annetusi tegema – tänuks hea ürituse eest.

Kohtumiseni juba septembris!

MTÜ Raamat Rahvale
Kontakt: 5300 1868

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart