browser warning text

TERVITUSTEGA VIINIST! Hooaja avakontsert

Hooaja 2018/2019 avakontserdiga iidses Tallinnas asuvas arhitektuuripärlis Mustpeade majas pakub barokiaja muusika kontsertidega tuntust kogunud Corelli Music seekord kauni buketi Viini klassikute muusikapärlitest otse Euroopa südamest.

Corelli Music toob kontserdiga Maarjamaa sügisesse helgeid muusikaelamusi Mozarti ja Beethoveni maailma kullafondi kuuluvast ajatult kaunist loomingust. Meie Eesti noorte säravate muusikute põnevad ja uudse lähenemisega esitused loovad tulevikku vaatava silla Euroopa kultuuripärandi ja 100-aastase Eesti ajaloo vahele. Publik saab lisaks muusikanaudingule elamuse ka väärika hoone imelisest interjöörist ja ajaloopärandi ilust.

Corelli Music
Hooaja 2018/2019 avakontsert “Tervitustega Viinist!”
Eesti Vabariik 100, Euroopa kultuuripärandi aasta 2018
T, 16. oktoober 2018 kell 19 Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Hubane salongikohvik ootab publikut tund enne kontserti ja vaheajal.

ESINEJAD:
Solist Johan Randvere (klaver)
Corelli Sümfoniettorkester
Dirigent Martin Sildos

KAVA:
W.A. Mozart - avamäng ooperile “Figaro pulm” KV 492
L. van Beethoven - Klaverikontsert nr 4 G-duur op 58
L. van Beethoven - Sümfoonia nr 7 A-duur op 92

Solistina osaleb üks meie eredamaid noori pianiste, paljude üleriigiliste ja rahvusvaheliste konkursside laureaat ning pidevalt nii Eestis kui välismaal kontserte andev Johan Randvere. Kogu kava juhatab noor dirigent Martin Sildos, kes on tuntust kogunud paljude suurvormide esitustega ning Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri dirigendina. Vanemuise teatris on ta koosseisuline dirigent ning muusikajuhina 4 aasta jooksul välja toonud 5 uut muusikalavastust. Selleks kontserdiks pannakse esmakordselt kokku Corelli Sümfoniettorkester, mis koosneb Corelli Barokkorkestri kogenud muusikutest ja varajasest muusikast huvituvatest tudengitest ning teistest noortest muusikutest.

Selline kontsert sobib eriliselt hästi samuti Euroopa kultuuripärandisse kuuluvasse Tallinna Mustpeade maja Valgesse saali. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi ning tänaseid säravaid muusikuid!
Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.
Lisainfo: www.corelli.ee
www.facebook.com/corellimusic

***************************************************************

Korraldaja: Corelli Music
www.corelli.ee
www.fb.com/corellimusic

Vaata veel: