browser warning text

Tom Valsberg & Jane Kruus. Eestikeelsete Väelaulude CD-esitlus

20. juuli 19:00 Eestikeelsete Väelaulude CD-esitlus (Tom Valsberg & Jane Kruus)

Maailmarändur Tom Valsberg ja näitleja Jane Kruus on toonud eestisse uue fenomeni: Väelaulud! Lihtsalt öeldes on see kontsert-õhtu,
kus saab kaasa laulda ja ühisenergia tulemusel on selle lauluõhtu elamus kordades võimsam, kui lihtsalt mõnel kontserdil lihtsalt vaikides kaasa elada.
Lauldakse Skandinaavia maaema laule, keldi loitse, india mantraid, aafrika töölaule, regilaule ja muude kultuuride väekaid laule.
Sajad osalejad räägivad erilisest rõõmutundest, pingete vabanemisest, murede kadumisest, patareide laadimisest ja lisaboonuseks
on õhtu lõpus kuhjaga kallistusi ja uued sõbrad. Paljud on avastanud ja tunnistanud peale paari ühislaulmisõhtut,
et nad tegelikult oskavad laulda ja varem nad lihtsalt ei julgenud.

Tom Valsberg ja Jane Kruus on nüüdseks läbi viinud üle viiesaja mantrate&väelaulude õhtu üle kogu maailma: Tais, Koh Phangani saarel; Peruus, Pisaqis; Mehhikos, Mazuntes; Ubudis, Balil; Indias, Rishikeshis; Kopenhaagenis, Hollandis ja Eestis ning on meistrid inimesi ühiselt laulma meelitama.

Juba kuus aastat on nii Tallinnas kui Tartus toimunud regulaarselt kontsert-õhtud, kus lauldakse väelaule erinevatest kultuuridest ja vähemalt viis aastat lubatud seda kurikuulsat CD-plaati, kus lõpuks ilmuvad need eestikeelsed ühislaulmise laulud, mida on inimesed juba aastaid armastanud. Nüüd on see CD siis kohe varsti valmis.
Plaadil ilmuvad “Sammuke korraga”, “Pisar su põselt”, “Emamaa”(uus versioon) ja paljud teised väelaulud.

Plaadiesitlusel löövad kaasa
Tom Valsberg - laul ja kitarr
Jane Kruus - laul ja sahistid
Polina Tšerkassova - flöödid
Martin Sun (Taani) - Terrapan

kuula Jane ja Tommi väelaulude ansambli Tane Mahuta muusikat www.tanemahuta.ee

Liitu Facebooki sündmusega: https://www.facebook.com/events/949416935200968/