browser warning text

Tornimuusika 2018

Tornimuusika kontsertidel on ruumilises fookuses Tartu Jaani kiriku torn. Kontserdid toimuvad tornis, orelirõdul või kirikusaali tornipoolses osas asuval laval.

Kontserdi järel on külalistel võimalus teha eksklusiivne hilisõhtune külastus Jaani kiriku kellaruumis asuvale vaateplatvormile.

7.08
Toomas ja Inga Lunge

"Kontserdil kõlavad laulud elust ja armastusest, tsitaadid ja lood meeste ning naiste kohta," tutvustab kontserti Toomas Lunge.

14.08
Vaiko Eplik

Vaiko Eplik esitab kontserdil paremikku oma kümnelt sooloalbumilt. Uut ja vana, tuttavat ja tundmatut.

21.08
Triinu Taul

Triinu Taul: "Minu sisemaailm peegeldub läbi muusika ja hääle, need on teadvuse kandjad. Minu laul on see, kes ma olen. Elades muutun ja muutub ka laul."

28.08
Tõnis Mägi

Eesti keeles on kasutusel sõna MEEL.
Aiman, et see mõiste annab aeg-ajalt aimu millestki, mis ei ole seotud meile juba tuttavate aistingutega. Minu jaoks on MEEL pigem intuitsioon, alateadvus.
Võib juhtuda, et MEEL juhib mind teele, kus ma pole kunagi käinud.
Seega võib kontserdil juhtuda mida tahes ...
MEELEGA MEELETU MEELERAHUTUS
või
MEELDIV MEELEOLU

Tornimuusika, festival Mailaul, Tartu Songwriters Club ja loomelaager Nordic Baltic Songwriters Summit moodustavad omakultuuri edendamisele suunatud aastaprogrammi. Programmi toetavad Tartu linn, Eesti Kultuurkapital, Eesti Autorite Ühing, Hasartmängumaksu nõukogu, Põhjamaade Ministrite Nõukogu jt.