browser warning text

Tramp ja Puutin

Sel sügisel juhtub midagi enneolematut. Teie silme all kohtuvad meie koduplaneedi kaks kõige võimsamat inimest. Meest, kellel on suured kingad. Nii suured, et sinna sisse saab rajada uued ookeanid.

Need on mehed, kelle jaoks on maailm justkui väike mänguväljak. Neil on tohutu võim ja veel tohutumad võimalused. Nende selja taga seisab suur armee, palju raha ning üüratu ego. Õigemini, üüratu ego ei asu nende selja taga, vaid käib neist alati kaks sammu ees. Me kuuleme nende meeste tegudest ja mõtetest iga päev. Justkui elaksime nendega koos! Aga ometi ei ole me neid näinud inimestena. Nüüd on see võimalus!

Mis juhtub siis, kui need gigandid omavahel kokku saavad? Kui toas pole peale nende kahe mitte kedagi teist... Plahvatus? Või kallistus? Igatahes. Maailm ei ole peale seda kohtumist enam endine.

Etenduse "Tramp ja Puutin" maailma esiettekanne toimub 31. oktoobril 2017 Solarise Apollo Kino lavalaudadel.

Selle sügise suurimas (nende meeste puhul on kõik SUUR) komöödiaetenduses "Tramp ja Puutin" võetakse maskid maha maailma valitsejatelt. Ja ka sinult, kallis vaataja! Sest igaühes meis on peidus Väike Tramp ja Väike Puutin. Suuri mehi valgustavad seest ja väljast meie tugeva rahva tugevalt karastatud pojad: Jan Uuspõld – Puutin ja Peeter Oja – Tramp.

Näitlejad ise ütlevad täi oma karakteri ning temaatika kohta järgmist:
Jan Uuspõld: "Mina kardan."
Peeter Oja: "Mina kardan kohe väga."
Jan Uuspõld: "Aga mul on üks idee."
Peeter Oja: "Mul on kaks!"

Etenduse taustajõud: Diana Leesalu, Mart Normet ja Erik Moora.

P.S. 1 Palume publikul silmas pidada, et suurus on oluline. Selles etenduses.
P.S. 2 Kõik sarnasused reaalse eluga on reaalsed.

Etenduse kestus 2 h, ühe vaheajaga.

Soovitatav vanus 12+

Vaata veel: