browser warning text

Tšiili: Trad.Attack!-i kontserdid

Trad.Attack! esineb maailmakuulsal festivalil "Womad". Tegemist on selle aasta esimese kontsertreisiga ja ühtlasi 27. riigiga, kus bänd üles astub.

Lõuna-Ameerikas on Trad.Attack! juba korra käinud. Eelmisel aastal mängis bänd Brasiilias toimunud esitlusfestivalil "Musica Mundo", kus läks väga hästi – Trad.Attack! kutsuti esinema tunnustatud "Womad" festivalile Tšiili. "Womad" festivalide seeria algataja on muusik Peter Gabriel, kes koos oma kaaslastega korraldas esimese festivali juba 1982. aastal. "Womad" on siiani üks tähtsamaid festivale maailmamuusika austajate seas ja kindlasti ihaldusväärne esinemiskoht selle žanri artistidele.

Trad.Attack!-i eestvedaja Sandra Vabarna sõnul on festivalil esinemine väga suur au: "Kuna "Womadile" valitakse artiste väga hoolikalt, on kutse meie jaoks erakordne tunnustus. Festivalil osalemine on hea võimalus näidata nii tavapublikule kui Ladina-Ameerika muusikatööstuse esindajatele enda muusikat ning tutvustada Eestit." Lisaks kontserdile "Womadil" esinetakse ka Concepcionis ja Rancaguas.

Trad.Attack! sõidab Tšiili EAS-i toetusmeetme "Loomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamise toetamine" raames.

Lisaks mitmele kontserdile välismaal tuleb bänd sel kevadel välja uue albumiga, mis kannab nime "Kullakarva". Kindlasti tasub silm peal hoida bändi Facebooki-lehel, sest juba veebruari teises pooles avaldatakse Eesti kontsertide kuupäevad.

Vaata veel: