browser warning text

Urbiquity Urban Lab 2018

Urbiquity teatab - oleme taas Tallinnas tegemas Urban Lab 5. osa!

Urbiquity Urban Lab Tallinn 2018 toimub 10.-16. august. 6-päevane programm koosneb töötubadest, jalutuskäikudest, praktikast ja teooriast ning keskendub Tallinna linnaruumi iseärasustele. Urban Labi viivad läbi kohalikud ja välismaised eksperdid ning programm kulmineerub avaliku näitusega.

2018. aasta Urban Labi keskne teema on "In Transit", mis viitab nii liikumisele transpordi mõistes kui ka liikuvusele sotsiaalses või kultuurilises võtmes. Käesoleval aastal on Urbiquity üks keskne huvi ka spetsiifiliste linnaruumi küsimuste kontekstiülesed sarnasused ja erisused. Selleks kõrvutame ja kontrastime Milano ja Tallinna keskkondi.

Urban Lab on mõeldud kunstnikele, arhitektidele, sotsioloogidele, antropoloogidele ja kõigile, kel linnaruum huvi pakub. Programmi juhtmõte on valmidus eksperimenteerida loovmeetoditega kriitilise urbanismi teenistuses.​

Registreerimine on avatud: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSG-j_s3N_ZjNpAd9WomJiJfYPFj5NQkT6oPQiexUEm1PJsg/viewform. Tudengitele erisoodustus.

NB: töötuba on täielikult ingliskeelne!

Vaata veel: