browser warning text

Väärismetallist ehtekursus

Soovid meisterdada oma kavandiga ehet, või hoopis ehtekursusega sisustada meeldejäävalt sünnipäeva või tüdrukute õhtut? Tule üksi, sõbra või grupiga. Ehtekursuse mõte on luua päris kullassepatöökojas oma idee, käekirja ja kavandiga ehteid.

.
MIS?

Ehtekursuse mõte on luua päris kullassepatöökoja miljöös oma idee, käekirja ja kavandiga ehteid. Mina, Marita Lumi toetan ja nõustan teid juhendajana: soovi korral aitan ideed lihvida või vastavalt kavandile valida kõige sobivama tehnika.

Kursusel saab õppida kullassepa peamisi töövõtteid – saagimist, viilimist, jootmist, poleerimist, puurimist jm. Võimalik on proovida ka alternatiivset seepiavalu või graveerida hoopis vaha.

Tule ja pane ennast proovile ehtekunstnikuna kullassepa laua taga. Sul on võimalus oma kätega midagi kaunist luua ja tunda rõõmu ainulaadsest tulemusest. Teostamatuid ideid ei ole olemas!

KELLEGA?

Tule üksi, sõbra või grupiga. Tahad meisterdada ise endale hõbedast või kullast kõrvarõngaid või sõrmust? Soovid kutsuda kursust kontorisse külla, sisustada meeldejäävalt firmapidu, sünnipäeva või tüdrukute õhtut?

Paari tunni jooksul saad valmistada prossi, ripatsi või märgikestega keti. Võite ka grupi ühistööna koos luua kauni ehte. Ehtekunstis on tuhandeid tehnoloogiaid ja töövõtteid – erinevate ürituste ja seltskonna jaoks võib korraldada meeleoluka töötoa või koostada igaühele personaalse tegevuskava.

Kursusele saad tulla ka oma vana hõbeehtega, et anda sahtlipõhjas tuhmuvale unustatud ehtele uus põnev elu ja säravalt moekas väljanägemine.

MILLAL?

Kursuse toimumise ajagraafiku saate ise valida.

Sõrmuse ja kõrvarõngaste kursuse grupi suurus on 2 kuni 3 inimest. Kõige otstarbekam on kursus läbi viia ühel päeval, alustades kell 10 ja lõpetades kell 17. Meisterdamise vahepeale on arvestatud ka tunniajane lõunapaus. Soovi korral on võimalik ka kahel päeval 3 tundi meisterdada.

Prossi väljasaagimise kursus „Sae plekki!“ kestab 3–4 tundi ja sisaldab:

objekti kujundamist ja ettevalmistamist, väljasaagimist, viilimist ja lihvimist, pindade viimistlemist, kaunistamist ja hõbetaguste jootmist

KUIDAS?

Vastavalt meisterdaja(te) ideedele, osalejate arvule ja oskustele saab läbi viia erinevaid töötubasid ja individualiseerida nii ehete valmistamise keerukust kui ka tulemuse viimistlemise võimalusi.

Selleks, et kohapeal läheks disaini ja mõtlemise peale vähem aega ning keerulise kavandi puhul oleks võimalik rohkem käelist tegevust praktiseerida, soovitan eelnevalt kodus joonistada, et leida endale meelepärane stiil.

Kui soovid eelnevat konsultatsiooni, küsi minult julgelt nõu meilitsi maritalumijewellery@gmail.com või telefonil 5183468.

KUI PALJU?

Hõbedast sõrmuse või kõrvarõngaste kursus

sisaldab kõiki tööriistu ja u 10 grammi hõbedat. Ühe kõrvarõnga raskus ei tohiks ületada 4 grammi, muidu hakkab ehe kõrva venitama.

Kestus: u 6–7 tundi

Maksumus: 100 € + KM

Vanade hõbeehete ümbertegemise kursus

Kestus: olenevalt meisterdavate ehete keerukusest u 5–7 tundi

Maksumus: kliendi enda materjaliga 90 € + KM

Hõbetatud vasest prossi kursus „Sae plekki!“

Kestus: u 2–4 tundi

Maksumus:

2 inimesele – 50–60 € + KM / inimene

10 inimesele – 35 € + KM / inimene

Soovid teha sõbrale või sõbrannale ilusat üllatust?

Kingi talle ehtekursuse KINKEKAART ja tulge koos meisterdama.

Kinkekaardi hind sõltub kokkulepitud kursusest. .

KUS?

Peamiselt toimuvad töötoad Tallinna vanalinnas asuvas stuudios Sinihabe aadressil Hobusepea 2.

Vaata veel:

Galerii

Näita kaardil Sulge kaart