browser warning text

Väelaulude lõpupidu Tartus erikülaline kõrilaulja Alex Glenfield

Väelaulud ehk laulujooga ehk südamelaulud ehk kooslaulmise ringid on viis kuidas rännata läbi laulude võimsalt oma südameruumis ja väes.

❤ See on siis VIIMANE laulmine Tartus sel suvel ❤
Kõik tartu väelaulude sündmused juulis ja augustis toimuvad Loomemajanduskeskuses, Kalevi 17!

Külaliseks on maailmakuulus kõrilaulja Alex Glenfield
vaata videot siit https://www.youtube.com/watch?v=7zZainT9v6Q

Kontserdi algus 19:00, uksed 18:30.

✼ Väelaulud
ehk laulujooga
ehk südamelaulud
ehk kooslaulmise ringid on viis kuidas rännata läbi laulude võimsalt oma südameruumis ja väes. Läbi laulmise ilusatest asjadest, positiivsest tulevikust, ürgsest väest, maagiast, armastusest, õnnest, maaemast, sisemisest rahulolust ja harmooniast, kutsume me just neid samu kvaliteete endale ligi.

Vaata klippi: Mis on väelaulud ? Siit
http://youtu.be/hZgVQ31eSKg

✼ Eestis juhib väelaulude õhtuid Indigolaste ansamblist tuntud maailmarändurist muusik Tom Valsberg. Tom on õppinud joogat Agama Joogakoolis Tais, elanud Indias, rännanud üle kahekümnes riigis ja kohtunud&laulnud koos mitmete maailmaklassi väelauljatega nagu Kevin James Carroll, Kailash Kokopelli, Krishna Das, Mirabai&Ceiba. Tom on vedanud väelaulude ringe lisaks Eestile veel Indias, Tais, Balil, Mehhikos, Peruus.

PILETID EEMÜÜGIST kuni kontsertpäevani
Tavapilet 15.-
Õpilase pilet 12.-

PILET KOHAPEAL
Kontsertpäeval eelmüügist ja kohapeal 20.-
ja õpilase pilet 15.-

Õpilase pilet kehtib õpilasele ja üliõpilasele.
Eelkooliealisele lapsele sissepääs tasuta.

Osta pilet eelmüügist SIIT - https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=254370&design=piletilevi&lang=est¢er=7#view=ticketsselect

MIS TEHAKSE VÄELAULU ÕHTUTEL?
KAS MA PEAN LAULMA KA?
Istume ringis, joome teed, oleme kohal ja laulame erinevate pillide saatel erinevate kultuuride väelaule. Amazonase hingerännakute laulud, medicine songs, mantrad, keldi-ja skandinaavia väelaulud, bhajanid jt. Tulles väelaulude õhtule annad sa sisemise lubaduse, et sa vähemalt proovid laulda aga võid võtta omale aega algul lihtsalt kuulata. Kui sa seni oled arvanud, et sa ei pea üldse viisi ja selles elus suud laulmiseks lahti ei tee, siis saad kinnitust nagu paljud teised, et tegelikult me oskame kõik laulda ja kogu saladus peitub julguses. Vaid alla 1% inimestest ei pea tõepoolest viisi, ülejäänutel on eksiarusaam iseenda võimekusest.
Karta pole vaja, laulda ei pea oskama, võta kaasa ainult julgus!

❉ NB! Algus kell 19.00 Palun austage teiste aega ja ruumi ning jõudke kohale vähemalt 5 minutit varem.

Vaata veel: