browser warning text

VÄRVILISED MÄNGUD. Dansema Tantsuteater (Leedu)

Kultuurielamus kõige pisemale: interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-3 eluaastat Dansema Tantsuteatrilt. Etendus VÄRVILISED MÄNGUD kutsub väikelapsi avastama kaasaegse tsirkuse-, tantsu-, ja teatrimaailma.

Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond.

Osalejad palutakse istuma otse valgustatud tantsupõrandale artisti lähedusse, kes läbi mängulise tegevuse on lastega pidevas dialoogis.

Laps, kes veel kõndida ei oska, vaatab etendust saatja süles. Kelle jalg juba kannab, saab artisti juhiseid jälgides kogeda rambivalgust ning panna proovile oma meeled ja oskused. Erinev publik loob erineva etenduse, kus on jäetud ruumi ka juhusele.

See on väga eriline ja kordumatu võimalus Teie lapsele. Tulge vaatama kogu perega, kuidas Teie pesamuna teatrimaailma avastab.

Täname: Tallinna Linn, Eesti Tantsuakadeemia, Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Leedu Kultuuriministeerium, Leedu Kultuurkapital. Etenduse toob Eestisse MTÜ AD Productions / HOOG festival.

Vaata veel:

Galerii