browser warning text


Teater > Harrastusteater

Näita kaardil Sulge kaart
Aruotsa Õueteater

organisatsioon

Kuimetsa näitetrupp

organisatsioon

Telefon +372 5198 4782 fezeol@hot.ee
MTÜ Improgrupp Jaa!

organisatsioon

Improgrupp Jaa! nägi ilmavalgust eelmise sajandi arhitektuuripärli roosas köögis 2009. aasta hilissuvel. Sünnilugu on otseselt seostatav Rahel Otsa ja Piret Soosaare kirega veinikultuuri ja spontaansuse vastu. Unistuseks teha teistmoodi teatrit, käsikirjata, reegliteta, just praegu ja nüüd. Tänaseks on roosast köögist välja kolitud haljamatele lavalaudadele ning kaasatud hulganisti vapraid ja ilusaid noori improviseerijaid üle kogu Eestimaa. Etendused sünnivad kohapeal ja jäägitult alati suurepärase publiku panusega. Impordime kaugemalt ja lähemalt koolitajaid. Mängime ja õpetame teisi spontaanselt ootamatutes olukordades toimetama. Januneme aina uute väljakutsete järele. Me ei karda midagi ja jaatame kõike.

Telefon +372 553 5199 info@jaa.ee http://jaa.ee/
MTÜ KaRakTer

organisatsioon

KaRakTer tuli kokku 2. märtsil 2013. Liikmeid hetkel 21 (koos lavastajaga). Asutajaliige ja trupi vanem Alina Klimova. Lavastaja: Tiit Alte

Esimene lavastus: Aapeli "Õnnistatud hullumeelsus"
Esietendus 16. novembril 2013 Rakvere Kultuurikeskuse keldrisaalis, 50 külastajat

Esimene lavakogemus oli varem, nimelt Rakvere Kultuurikeskuse huviringide kevadpeol, mis toimus 17. mail, kus astusime üles Aapeli "Õnnistatud hullumeelsuse" nn reklaamklipiga/sketšiga.

Trupi liikmed on läbinud Lääne-Virumaa harrastusteatrite mentorprogrammi kahepäevase näitlejakoolituse Lembit Peterson käe all.

Veebruaris toimus Rakvere Kultuurikeskuses heategevusetendus Puuetega Inimeste Kojale, Rakvere Lille Kodule ja Lille Päevakeskusele.

Telefon (+372) 511 7360 alinakxg@gmail.com
MTÜ Luunja Aidarahvas

organisatsioon

Telefon (+372) 522 2506
MTÜ Paide Huviteater

organisatsioon

Telefon (+372) 5669 4362
MTÜ Taarka Pärimusteater

organisatsioon

Aastast 2006 tegutsev Setomaa harrastusteater

MTÜ Taarka Pärimusteater

organisatsioon

Harrastusteater

MTÜ Vabalava Grupp

organisatsioon

MTÜ Vene Teatrikool

organisatsioon

Pärnu Nukuteater

organisatsioon

Rätsepa turismitalu

organisatsioon

Salme Teater MTÜ

organisatsioon

Tallinna Muusikateater

organisatsioon

Telefon (+372) 5341 4638 merle73@hot.ee
Teater NORA

organisatsioon

Theatrum Hospitalis

organisatsioon

Noorteteater Theatrum Hospitalis sai ideelise alguse 2004. aastal, kui Tallinna Ühisgümnaasiumi segakoor ja kammerkoor Harmoonia otsustasid kokku panna kontsertkava Richard Rodgersi ja Oscar Hammerstein II muusikali „Oklahoma“ lauludest. Väike idee kasvas aga tegijatele eneselegi ootamatult suureks ettevõtmiseks: mitme teatrimaailmas kogenud ja kanda kinnitanud sõbra abiga lavastati terve muusikal, mis 2005. aastal etendus Pärnu teatris Endla.
Tõeline hoog saadi sisse 2008. aasta sügisel, kui leiti lõpuks omale kodu Tallinna Toomklubi juures. Päris ametlikuks noorteteatriks kinnitati Theatrum Hospitalis 2010. aasta sügisel.

Teatri repertuaar koosneb eelkõige vähetuntud, hästiunustatud või täiesti tundmatutest uutest ja vanadest näitetükkidest, mida mängitakse peamiselt Toomklubi blackbox-tüüpi saalis, kuid ka teistes põnevates kohtades üle Eesti.

Täna va'Teater

organisatsioon

Virumaa Rahvaülikooli Selts

organisatsioon

Virumaa Rahvaülikooli Selts on mittetulundusühing, mis loodi 2013. aasta alguses. Ühingu eesmärk on vaba- ning huvihariduse edendamine ja korraldamine Lääne-Virumaal, mille saavutamiseks teostatakse muu hulgas järgmisi tegevusi: koolituste, loengute, koolitusreiside ja kultuurisündmuste korraldamine, trükiste avaldamine, huvihariduse arendamine, etenduste korraldamine ja andmine.

Telefon (+372) 5656 7467 selts@selts.ee http://www.selts.ee/
Von Glehni Teater

organisatsioon

Teater ja Kino Nõmme kesklinnas

Telefon +372 6 675 675 http://vgt.ee/