browser warning text

Cinema Dentata # 6: "Alasti vampiir"

Pierre kohtab ühel ööl kaunist naist, keda jälitavad veidrates loomamaskides tegelased. Naine viiakse kaasa ja Pierre otsutab ta päästa.

Ta avastab, et naist hoiavad vangistuses tema jõukas isa ja tolle kolleegid, kes väidavad, et neiu on vampiir, keda nad püüavad vampirismist ravida.

Jean Michel Rollin Roth Le Gentil, lühemalt Jean Rollin töötas terve karjääri vältel eelarve- ja ajakitsikuses ning suri erilise tunnustuseta 2010. aastal. Michel Gentil' nime all väntas ta isiklikuma loomingu rahastamiseks pornograafilisi filme.

Rollini filmid löövad ka B-filmide austajad kahte lehte. Prantsuse kriitikud nimetasid Rollinile omast pildikeelt halvustavalt rollinade'iks, millest on fännide seas saanud lembetermin. Rollinade, see on kaadris ümberkukkuv topis ja aevastus keset monoloogi, fooliumist dekoratsioonid ja ettekammitud kiilanev pea. See on kleebitud vuntsid, paljad kannikad ja müürist väljaulatuv käsi.

Peaosas on Jean Rollini poeg Olivier Rollin, muudes rollides kohtame teiste seas kaksikuid Catherine ja Marie-Pierre Castel'i, kes mängivad ka mitmes järgmises Rollini filmis.

Alla 16-aastastele keelatud!

Film linastub eestikeelsete subtiitritega.

Sarja kureerib Allan Appelberg.

Film linastub vaid ühe korra.
Filmikoopia toob kohale DHL.

Galerii